Zabawa andrzejkowa w przedszkolu

 


 

„Andrzejki” to ludowa tradycja wróżb, pielęgnowana od najdawniejszych czasów i przekazywana z pokolenia na pokolenie. My również spróbowaliśmy wrócić do tych tradycji. 29 listopada był dniem wypełnionym śmiechem, śpiewem i tańcami. Od rana dzieci z całego przedszkola w salach świętowały dzień: wróżb, czarów, zaglądania w przyszłość i przede wszystkim dobrej zabawy. W salach zrobiło się kolorowo, wszyscy byli weseli, ładnie wystrojeni a z magnetofonu słychać było dźwięki naszych ulubionych przebojów. Dzieci wrzucały grosik do „studni” spełniając swoje marzenie, przekuwały serduszka z imionami, odczytywały z koła fortunny swój przyszły zawód, układały buty na przemian do końca sali wróżąc sobie, kto pojedzie w podróż dookoła świata? Różnorodne wróżby, pląsy i zabawy taneczne integrowały dzieci z poszczególnych grup i dostarczyły niezapomnianych wrażeń. Zmęczeni odpoczywaliśmy przy stole zastawionym słodkościami przygotowanymi przez rodziców. Zapewniamy, że zarówno młodsze jak i starsze dzieci bawiły się świetnie.

  zabawaandrzejkowa zabawaandrzejkowa zabawaandrzejkowa zabawaandrzejkowa
 zabawaandrzejkowa zabawaandrzejkowa zabawaandrzejkowa zabawaandrzejkowa
 zabawaandrzejkowa zabawaandrzejkowa zabawaandrzejkowa zabawaandrzejkowa
 zabawaandrzejkowa zabawaandrzejkowa zabawaandrzejkowa zabawaandrzejkowa

 

Aktualności:

Poprzednia strona Nastepna strona Strona:

Nasz sukces w Powiatowym Konkursie Plastycznym o tematyce logopedycznej.

Nasz sukces w Powiatowym Konkursie Plastycznym o tematyce logopedycznej.

Nasz sukces w Powiatowym Konkursie Plastycznym o tematyce logopedycznej. W dniu 20.03.2015r. odbyło się uroczyste wręczenie nagród laureatom Powiatowego Konkursu Plastycznego o tematyce logopedyczn... Czytaj wiecej

Odwiedzin:45

KROKUSOWA ŁĄKA

 KROKUSOWA ŁĄKA

KROKUSOWA ŁĄKA W II grupie 5-6 latków odbyły się zajęcia otwarte. Współpraca rodziców z dziećmi w czasie zajęć plastycznych doprowadziła do powstania krokusowej łąki. Zajęcia związane były ze zbliż... Czytaj wiecej

Odwiedzin:111

Mali badacze-tydzień eksperymentów w przedszkolu

Mali badacze-tydzień eksperymentów w przedszkolu

Mali badacze-tydzień eksperymentów w przedszkolu Od 9-13 marca bawiliśmy się w badaczy  i wykonywaliśmy proste doświadczenia i eksperymenty.  Udało mam się zaciekawić dzieci zachodzącymi ... Czytaj wiecej

Odwiedzin:109

Dzień Kobiet

Dzień Kobiet

Dzień Kobiet Dla mamy, pani, dla dziewczynek,W domu, w przedszkolu, na wycieczce.Każdego dnia dobry uczynek -To jest od chłopców upominek... W piątek 06 marca w przedszkolu od samego rana zrobiło si... Czytaj wiecej

Odwiedzin:136

Dzień otwarty - Zapraszamy do naszego przedszkola!

Dzień otwarty - Zapraszamy do naszego przedszkola!

Dzień otwarty - Zapraszamy do naszego przedszkola! W dniu 04 marca, drzwi naszego przedszkola zostały szeroko otwarte, zapraszając w swoje progi kandydatów na przyszłych przedszkolaków. Mali kandydac... Czytaj wiecej

Odwiedzin:105

Zdrowe i kolorowe kanapki

Zdrowe i kolorowe kanapki

Zdrowe i kolorowe kanapki W czwartek 26 lutego dzieci z grupy 4-latki I, ubrane w fartuszki i czapki kucharskie samodzielnie wykonywały kanapki, no może z małą pomocą pań. Przedszkolaki smarowały mas... Czytaj wiecej

Odwiedzin:77

Pieczemy babeczki

Pieczemy babeczki

Pieczemy babeczki Pieczenie ciasteczek to dla 4-latków I bardzo łatwa sprawa. Wystarczy odmierzyć składniki, wziąć mikser i zgodnie współpracować. Tego dnia słodki zapach wypieków rozchodził się po c... Czytaj wiecej

Odwiedzin:66

Mali kucharze w przedszkolu.

Mali kucharze w przedszkolu.

Mali kucharze w przedszkolu. W ramach realizacji tematu kompleksowego „Bezpieczni i samodzielni w kuchni” czterolatki z gr II piekły ciasteczka.Dzień 25.03.2015r  rozpoczął się bardzo pracowicie... Czytaj wiecej

Odwiedzin:103

,,Utwory Chopina”- w wykonaniu artystów szkoły,, Maestro”

,,Utwory Chopina”- w wykonaniu artystów szkoły,, Maestro”

,,Utwory Chopina”- w wykonaniu artystów szkoły,, Maestro” 25 lutego 2015r odbył się w naszym przedszkolu wspaniały koncert ,,Utwory Chopina”. Wykonawcami utworów tego wielkiego kompozytora był 20 let... Czytaj wiecej

Odwiedzin:112

Przedstawienie ,,Śpiąca Królewna”

Przedstawienie ,,Śpiąca Królewna”

Przedstawienie ,,Śpiąca Królewna” W dniu 18 lutego  przedszkolaki obejrzały przedstawienie teatralne pt. "Śpiąca Królewna" w wykonaniu aktorów z Teatru Muzycznego w Lublinie. To adaptacja jednej... Czytaj wiecej

Odwiedzin:108

Dzień Babci i Dziadka - z grupy 4 - latków I

Dzień Babci i Dziadka - z grupy 4 - latków I

Dzień Babci i Dziadka - z grupy 4 - latków I Babcia i Dziadek to bardzo ważne osoby w życiu każdego dziecka, a Dzień Babci i Dziadka to najpiękniejsze dni, w których obdarzani są oni szczególnymi dow... Czytaj wiecej

Odwiedzin:166

Dzień Babci i Dziadka - z grupy 4 - latków II

Dzień Babci i Dziadka - z grupy 4 - latków II

Dzień Babci i Dziadka - z grupy 4 - latków  " Babci i dziadka przyznać to trzebakażdemu dziecku w życiu potrzeba.Znana to para, bardzo kochana.Przez wszystkie dzieci jest szanowana.No a gdyby ich nie... Czytaj wiecej

Odwiedzin:106

Wiwat Babciu Wiwat Dziadku! Żyjcie w zdrowiu nam 100lat!

Wiwat Babciu Wiwat Dziadku! Żyjcie w zdrowiu nam 100lat!

Wiwat Babciu Wiwat Dziadku! Żyjcie w zdrowiu nam 100lat! Tak śpiewały dzieci z grupy 5-6 latków I na uroczystym spotkaniu z babciami i dziadkami z okazji ich święta. Były wiersze, piosenki i życzenia... Czytaj wiecej

Odwiedzin:87

SPOTKANIE POKOLEŃ

SPOTKANIE POKOLEŃ

SPOTKANIE POKOLEŃ 23 stycznia w II grupie 5-6 latków odbyło się spotkanie z okazji Dnia Babci i Dziadka. Tłumnie przybyli seniorzy zasiedli na widowni, a na scenę wyszły ich wnuki. Dzieci zaprezentow... Czytaj wiecej

Odwiedzin:161

"Czerwony Kapturek" dla Babci i Dziadka

"Czerwony Kapturek" dla Babci i Dziadka Dnia 22.01.2015 r. 5-latki z naszego przedszkola zaprosiły Babcie i Dziadków na uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka. Były wiersze i piosenki, piękny tani... Czytaj wiecej

Odwiedzin:141

Dzień Babci i Dziadka w grupach 3-latków

Dzień Babci i Dziadka w grupach 3-latków

Dzień Babci i Dziadka w grupach 3-latków Przedszkole doceniając rolę rodziny jako naturalnego środowiska wychowawczego czyni starania aby więź dziecka z rodziną była także elementem życia przedszkoln... Czytaj wiecej

Odwiedzin:195

SPOTKANIE Z PRACOWNIKAMI STRAŻY MIEJSKIEJ.

 SPOTKANIE Z PRACOWNIKAMI STRAŻY MIEJSKIEJ.

SPOTKANIE Z PRACOWNIKAMI STRAŻY MIEJSKIEJ Co to za goście przyszli do przedszkola? Na to pytanie starały  się znaleźć  odpowiedź dzieci 3 i 4 letnie. Przedszkolaki zostały zapoznane z wyglą... Czytaj wiecej

Odwiedzin:144

Warsztaty ceramiczne w przedszkolu

Warsztaty ceramiczne w przedszkolu

Warsztaty ceramiczne w przedszkolu 16 stycznia przedszkolaki wzięły udział w warsztatach ceramicznych. Podczas spotkania dzieci dowiedziały się jakim bogactwem naturalnym jest glina, gdzie występuje ... Czytaj wiecej

Odwiedzin:200

Zabawa karnawałowa

Zabawa karnawałowa

Zabawa karnawałowa 08 stycznia został zorganizowany wielki bal. Niezliczone księżniczki, towarzyszący im kowboje, policjanci, Indianie, królewny, wróżki, motylki, cyganki, piraci i inne postacie z dz... Czytaj wiecej

Odwiedzin:342

BAŚŃ MUZYCZNA

BAŚŃ MUZYCZNA

BAŚŃ MUZYCZNA Grupa II 5-6 latków pozostając pod wpływem prezentów od Mikołaja wybrała się na baśń muzyczną z prezentami pt. ”W tajemniczej krainie  krasnali”. Przedstawienie odbyło się w hali w... Czytaj wiecej

Odwiedzin:177

Powiatowy konkurs plastyczny „Bezpieczny dom i gospodarstwo”

Powiatowy konkurs plastyczny „Bezpieczny dom i gospodarstwo”

Powiatowy konkurs plastyczny „Bezpieczny dom i gospodarstwo” W ramach programu edukacyjnego „Bezpieczne życie” realizowanego w przedszkolach i szkołach podstawowych na terenie Powiatu Łęczyńskiego od... Czytaj wiecej

Odwiedzin:156

Jasełka

Jasełka

Jasełka Tuż przed Świętami Bożego Narodzenia, w piątek 19 grudnia najstarsze grupy 5-6 latków przygotowały  przedstawienie jasełkowe. Świąteczna scenografia  wprowadziła wszystkich w szczeg... Czytaj wiecej

Odwiedzin:195

Świąteczne pierniki

Świąteczne pierniki

Świąteczne pierniki Święta już za kilka dni dzieci z grupy 5-latków ozdabiały pierniczki, które trafią na kiermasz bożonarodzeniowy. Na początku zapoznały się z sposobem wykonania pierników oraz ze s... Czytaj wiecej

Odwiedzin:190

Podsumowanie akcji ,,Pomóż Dzieciom Przetrwać Zimę”

Podsumowanie akcji ,,Pomóż Dzieciom Przetrwać Zimę”

Podsumowanie akcji ,,Pomóż Dzieciom Przetrwać Zimę” Tegoroczna ogólnopolska akcja ,,Pomóż Dzieciom Przetrwać Zimę” już za nami, wszystkie dary zostały zliczone, podzielone i trafią do najbardziej pot... Czytaj wiecej

Odwiedzin:170

„ Kocmołuszek" w wykonaniu teatru lalek „Bajka"

 „ Kocmołuszek

„ Kocmołuszek" w wykonaniu teatru lalek „Bajka" 11.12. 2014r. dzieci uczestniczyły w przedstawieniu teatru lalek „Bajka" pt. „Kocmołuszek".Tematem spektaklu było zapoznanie ze sposobami dbania o swoj... Czytaj wiecej

Odwiedzin:184

Niebieski Mikołaj Helen Doron odwiedił przedszkolaki

Niebieski Mikołaj Helen Doron odwiedił przedszkolaki

Niebieski Mikołaj Helen Doron odwiedił przedszkolaki Dzieci były wyjątkowo zaskoczone nie tylko kolorem stroju Mikołaja ale również faktem, iż Blue Santa komunikował się z nimi jedynie w języku angie... Czytaj wiecej

Odwiedzin:220

Mikołajki w przedszkolu

Mikołajki w przedszkolu

Mikołajki w przedszkolu 6 grudnia to dzień najbardziej radosny i wyczekiwany nie tylko przez dzieci. Tego dnia od  godz. 6.00 rano dzieci witał Św. Mikołaj siedzący na saniach, które ciągnął ren... Czytaj wiecej

Odwiedzin:307

Wyjazd do filharmonii

Wyjazd do filharmonii

Wyjazd do filharmonii Dzieci z II grupy 5-6 latków z rodzicami odbyły wycieczkę do filharmonii w Lublinie. Na spektakl muzyczny pt. "O krasnoludkach i sierotce Marysi zaprosił Mikołaj. Wszyscy ogląda... Czytaj wiecej

Odwiedzin:157

,,Cała Polska czyta dzieciom"

,,Cała Polska czyta dzieciom

,,Cała Polska czyta dzieciom" Dzieci z II grupy 5-6 latków odwiedziła pani Basia W. z Biblioteki Miejskiej. Celem wizyty było przybliżenie dzieciom życia Marysi  z opowiadania "O Krasnoludkach i... Czytaj wiecej

Odwiedzin:99

,,Barbórka”

,,Barbórka”

,,Barbórka” 4 grudnia świętujemy „Barbórkę", która obchodzona jest na cześć św. Barbary -  patronki górników. W naszym przedszkolu po raz kolejny gościliśmy dzisiaj górników -dziadka Michałka z ... Czytaj wiecej

Odwiedzin:156

Spotkanie z Górnikiem

Spotkanie z Górnikiem

Spotkanie z Górnikiem W dniu 21.11.2014 roku w naszym przedszkolu odbyło się spotkanie z górnikiem Kopalni „Bogdanka”. Pan Jerzy ubrany był w piękny, galowy mundur. Dzieci za pośrednictwem Pana Jerze... Czytaj wiecej

Odwiedzin:248

W Krainie Czarów i Wróżb - spotkanie andrzejkowe z rodzicami

W Krainie Czarów i Wróżb - spotkanie andrzejkowe z rodzicami

W Krainie Czarów i Wróżb - spotkanie andrzejkowe z rodzicami W II  grupie 5-6 latków zabawa andrzejkowa była z rodzicami. Mamy i jedna babcia  zamieniły się w czarodziejki- wróżki. Dzieci p... Czytaj wiecej

Odwiedzin:196

Zabawa andrzejkowa w przedszkolu

Zabawa andrzejkowa w przedszkolu

Zabawa andrzejkowa w przedszkolu „Andrzejki” to ludowa tradycja wróżb, pielęgnowana od najdawniejszych czasów i przekazywana z pokolenia na pokolenie. My również spróbowaliśmy wrócić do tych tradycji... Czytaj wiecej

Odwiedzin:178

Światowy Dzień Pluszowego Misia

 Światowy Dzień Pluszowego Misia

Światowy Dzień Pluszowego Misia W dniu 25.11.2014r. nasze przedszkolaki uczestniczyły w obchodach Światowego Dnia Pluszowego Misia. Tego dnia każde dziecko przyszło do przedszkola ze swoim małym lub ... Czytaj wiecej

Odwiedzin:192

Zdrowe śniadanie u 5-6-latków

Zdrowe śniadanie u 5-6-latków

Zdrowe śniadanie u 5-6-latków Wszystkie posiłki w przedszkolu przygotowują nam panie kucharki. Dzisiaj było inaczej. Dzieci z grupy 5-6l same przygotowały swoje zdrowe śniadanie. Mieliśmy pieczywo, m... Czytaj wiecej

Odwiedzin:113

Zajęcia grupowe pt. "A ja lubię przedszkole..."

Zajęcia grupowe pt.

Zajęcia grupowe pt. " A ja lubię przedszkole..." Pani Psycholog Marta Zwierzańska i Pani Pedagog Karolina Budzińska-Grzesiuk z P.P.-P. w Łęcznej prowadziiły zajęcia w I grupie 4-latków w dniu 18.11.2... Czytaj wiecej

Odwiedzin:222

Wycieczka do Centrum Kultury

Wycieczka do Centrum Kultury

Prace plastyczne pt. "Nastroje" z VII Ogólnopolskiego Konkursu Rysunku Węglem podziwialiśmy z ogromnym zainteresowaniem- my 4-latki z I grupy. Były to przepiękne prace. Mogliśmy przypomnieć sobie w j... Czytaj wiecej

Odwiedzin:149

Wyrażamy naszą wdzięczność i pamięć tym, którzy już odeszli.

Wyrażamy naszą wdzięczność i pamięć tym, którzy już odeszli.

Wyrażamy naszą wdzięczność i pamięć tym, którzy już odeszli. Miesiąc listopad jest szczególnym czasem pamięci o naszych bliskich zmarłych oraz tych wszystkich, którzy uczyli nas swoim życiem jak darz... Czytaj wiecej

Odwiedzin:159

Wszystkie dzieciaki kochają zwierzaki. Spotkanie z pracownikami Stowarzyszenia…

Wszystkie dzieciaki kochają zwierzaki.  Spotkanie z pracownikami Stowarzyszenia „Animals” z Lublina

Wszystkie dzieciaki kochają zwierzaki.  Spotkanie z pracownikami Stowarzyszenia „Animals” z Lublina   "Pies jest jedynym stworzeniem na ziemi, które kocha cię więcej niż siebie samego." - ... Czytaj wiecej

Odwiedzin:210

ZAPALILI ZNICZE

ZAPALILI ZNICZE

ZAPALILI ZNICZE Dzieci z II grupy 5-6 latków zapaliły znicze na grobie żołnierzy poległych w czasie II wojny światowej i powstańców styczniowych. Pamięć poległych uczczono minutą ciszy. Dbając o bez... Czytaj wiecej

Odwiedzin:201

Kurs pierwszej pomocy,, Mały Ratownik”

Kurs pierwszej pomocy,, Mały Ratownik”

Kurs pierwszej pomocy,, Mały Ratownik” Kształtowanie odpowiednich zachowań i postaw w sytuacji zagrożenia życia powinno się rozpocząć już od najmłodszych lat.07 listopada nasze przedszkolaki uczestn... Czytaj wiecej

Odwiedzin:238

Próbna ewakuacja przeciwpożarowa w przedszkolu

Próbna ewakuacja przeciwpożarowa w przedszkolu

Próbna ewakuacja przeciwpożarowa w przedszkolu 6 listopada w przedszkolu przeprowadzona została próbna ewakuacja dzieci i pracowników placówki. Akcja ta służyła przede wszystkim przygotowaniu dzieci... Czytaj wiecej

Odwiedzin:204

Pasowanie na Przedszkolaka

Pasowanie na Przedszkolaka

Pasowanie na Przedszkolaka W dniu 28.10.2014r w naszym przedszkolu dwie grupy dzieci 3letnich przystąpiły do pasowania na przedszkolaka. W obecności zaproszonych gości składały przyrzeczenia dotyczą... Czytaj wiecej

Odwiedzin:247

Cała polska czyta dzieciom.

 Cała polska czyta dzieciom.

Cała polska czyta dzieciom. W roku szkolnym kontynuowana jest współpraca  z Biblioteką Miejską z ul. Bożniczej.Pani Basia W. czytała dzieciom z grypy II 5-6 latków książkę  Marcina Przewoz... Czytaj wiecej

Odwiedzin:190

Zabawy jesienne

Zabawy jesienne

Zabawy jesienne 4-latki z I grupy i 3-łatki z II grupy uwielbiają jesienne spacery w czasie, których mogą obserwować przyrodę, zmieniające się warunki atmosferyczne, zwierzęta. Kiedy spacerujemy wsz... Czytaj wiecej

Odwiedzin:223

Wycieczka do biblioteki

Wycieczka do biblioteki

Wycieczka do biblioteki 4-łatki z I grupy wyruszyły z uśmiechami na twarzy na wycieczkę do Miejsko- Gminnej Biblioteki Publicznej w Łęcznej, ponieważ będą systematycznie wypożyczać książki. Dzieci z... Czytaj wiecej

Odwiedzin:154

Warsztaty "Bez klapsa - jak z miłością i szacunkiem wyznaczać dziecku granice"

Warsztaty

Warsztaty "Bez klapsa - jak z miłością i szacunkiem wyznaczać dziecku granice" 20 października Rodzice dzieci z I grupy 4-latków uczestniczyli w warsztatach pod tytułem "Bez klapsa - jak z miłością ... Czytaj wiecej

Odwiedzin:176

Koncert ,,Trzy magiczne słowa”

Koncert ,,Trzy magiczne słowa”

Koncert ,,Trzy magiczne słowa” 15 października w naszym przedszkolu odbył się koncert ,,Trzy magiczne słowa”. Wszystkie dzieci w muzycznym klimacie przyswajały sobie wagę słów: proszę, dziękuję ,prz... Czytaj wiecej

Odwiedzin:306

Dzień Edukacji Narodowej

Dzień Edukacji Narodowej

Dzień Edukacji Narodowej Dnia 14 października 2014 roku w naszym Przedszkolu uroczyście obchodzono Dzień Edukacji Narodowej. Zebrała się cała społeczność przedszkola – dzieci, kadra pedagogiczna i n... Czytaj wiecej

Odwiedzin:301

Święto drzewa

Święto drzewa

Święto drzewa        W całej Polsce „ Święto Drzewa” jest obchodzone 10 października. W tym roku po raz kolejny włączyło się do tej akcji nasze przedszkole. W grupach od... Czytaj wiecej

Odwiedzin:302

Spotkanie przedszkolaków z uczniami szkoły podstawowej

Spotkanie przedszkolaków z uczniami szkoły podstawowej

Spotkanie  przedszkolaków z uczniami szkoły podstawowej        W ramach współpracy przedszkola ze szkołą podstawową uczniowie klasy V "c" wraz z wychowawczynią odwi... Czytaj wiecej

Odwiedzin:266

Jesienne zabawy 3latków Igr na placu przedszkolnym

Jesienne zabawy 3latków Igr na placu przedszkolnym

Jesienne zabawy 3latków Igr na placu przedszkolnym Pani Jesień bardzo lubi dzieci i w tym roku pozwala korzystać ze swoich uroków bardzo długo. Korzystając ze słonecznej jesiennej pogody często spędz... Czytaj wiecej

Odwiedzin:284

WYCIECZKA DO STRAŻY MIEJSKIEJ.

  WYCIECZKA DO STRAŻY MIEJSKIEJ.

WYCIECZKA DO STRAŻY MIEJSKIEJ. "Dzieci z grupy 5-6 latków odbyły wycieczkę do Straży Miejskiej. Celem wycieczki było zapoznanie się z codzienną pracą strażników miejskich. W czasie spotkania ze straż... Czytaj wiecej

Odwiedzin:215

Dzień chłopaka

Dzień chłopaka

Dzień chłopaka "W tym dniu szczególnym- września trzydziestegoWitamy serdecznie chłopaka każdego.Dzisiaj święto Wasze, dzień prezentów, życzeń,Innych przyjemności już nawet nie zliczę!"W dniu 30 wrze... Czytaj wiecej

Odwiedzin:348

Spotkanie z policjantem

Spotkanie z policjantem

Spotkanie z policjantem W trosce o bezpieczeństwo przedszkolaków 25 września  odbyło się "Spotkanie z policjantem". Pani Policjantka z Komendy Powiatowej Policji w Łęcznej  zapoznała dzieci... Czytaj wiecej

Odwiedzin:392

Powitanie jesieni w przedszkolu

Powitanie jesieni w przedszkolu

Powitanie jesieni w przedszkolu 23 września w Przedszkolu uroczyście powitaliśmy kolejną porę roku - jesień. Atrakcją tego dnia było przyjście prawdziwej pani Jesieni w osobie jednej z dziewczynek. D... Czytaj wiecej

Odwiedzin:401

,,Sprzątanie Świata”

,,Sprzątanie Świata”

,,Sprzątanie Świata” 19 września nasze przedszkole już kolejny rok włączyło się do akcji "Sprzątanie Świata". Najpierw dzieci w grupach wysłuchały literatury na temat ekologii, rozmawiały o potrzebie... Czytaj wiecej

Odwiedzin:375

75 rocznica bitwy o most lubelski

75 rocznica bitwy o most lubelski

75 rocznica bitwy o most lubelski 20 września przypada 75 rocznica bitwy o most lubelski w Łęcznej w czasie kampanii wrześniowej 1939r. W piątek 19 września przedstawiciele naszej zbiorowości przedsz... Czytaj wiecej

Odwiedzin:263

DZIEŃ PRZEDSZKOLAKA

DZIEŃ PRZEDSZKOLAKA

  DZIEŃ PRZEDSZKOLAKA    18  września w naszym przedszkolu świętowaliśmy ogólnopolski Dzień Przedszkolaka, który obchodzony jest 20 września.  Tego dnia dzieci od rana wita... Czytaj wiecej

Odwiedzin:370

Żywa lekcja przyrody

Żywa lekcja przyrody

Żywa lekcja przyrody Do dzieci z przedszkola  przyjechali treserzy ptaków drapieżnych. Pokaz na żywo wyglądał naprawdę imponująco. Dzieciom podobały się nie tylko ptaki, ale także zajęcia w jakich mo... Czytaj wiecej

Odwiedzin:348

Bezpieczeństwo na drodze

Bezpieczeństwo na drodze

Bezpieczeństwo na drodze Grupa II  5-6 latków odbyła wycieczkę na skrzyżowanie z sygnalizacją świetlną. Dzieci na zajęciach poznają zasady ruchu drogowego, jak bezpiecznie poruszać się po drogac... Czytaj wiecej

Odwiedzin:250