21 listopada 2019 r. dzieci z grup: PSZCZÓŁKI i BIEDRONKI odświętnie ubrane zebrały się na uroczystości PASOWANIE NA PRZEDSZKOLAKA. Towarzyszyły im dzieci ze starszej grupy „Żabki”.

Dzieci starały się pięknie występować przed zaproszonymi gośćmi, aby udowodnić, że są już prawdziwymi przedszkolakami. Głośno śpiewały, recytowały wiersze i skocznie tańczyły. Wszystkie maluchy zostały przedszkolakami!!! Potem były pamiątkowe zdjęcia, słodki poczęstunek, wspólna zabawa, prezenty i dyplomy. To był wspaniały dzień.

Pasowanie na Przedszkolaka Pasowanie na Przedszkolaka Pasowanie na Przedszkolaka
Pasowanie na Przedszkolaka Pasowanie na Przedszkolaka Pasowanie na Przedszkolaka
Pasowanie na Przedszkolaka Pasowanie na Przedszkolaka Pasowanie na Przedszkolaka
Pasowanie na Przedszkolaka Pasowanie na Przedszkolaka Pasowanie na Przedszkolaka
Pasowanie na Przedszkolaka Pasowanie na Przedszkolaka Pasowanie na Przedszkolaka
Pasowanie na Przedszkolaka Pasowanie na Przedszkolaka Pasowanie na Przedszkolaka
Pasowanie na Przedszkolaka   

 

Aktualności:

Poprzednia strona Nastepna strona Strona:

Zajęcia z języka angielskiego - wideo cz.13

Zachęcamy do wspólnego obejrzenia zajęć z języka angielskiego. Czytaj wiecej

Odwiedzin:125

Zajęcia z języka angielskiego - wideo cz.12

Zachęcamy do wspólnego obejrzenia zajęć z języka angielskiego. Czytaj wiecej

Odwiedzin:89

Zajęcia z języka angielskiego - wideo cz.11

Zachęcamy do wspólnego obejrzenia zajęć z języka angielskiego. Czytaj wiecej

Odwiedzin:106

Zajęcia z języka angielskiego - wideo cz.10

Zachęcamy do wspólnego obejrzenia zajęć z języka angielskiego. Czytaj wiecej

Odwiedzin:110

Praca plastyczna - wideo cz.2

Zachęcamy do wspólnego obejrzenia i zabawy. Czytaj wiecej

Odwiedzin:159

Zajęcia z języka angielskiego - wideo cz.9

Zachęcamy do wspólnego obejrzenia zajęć z języka angielskiego. Czytaj wiecej

Odwiedzin:111

Zajęcia z języka angielskiego - wideo cz.8

Zachęcamy do wspólnego obejrzenia zajęć z języka angielskiego. Czytaj wiecej

Odwiedzin:124

Nasze nagrania

Nagrania - Ada i Oliwka Czytaj wiecej

Odwiedzin:149

Zajęcia z języka angielskiego - wideo cz.7

Zachęcamy do wspólnego obejrzenia zajęć z języka angielskiego. Czytaj wiecej

Odwiedzin:150

Zajęcia z języka angielskiego - wideo cz.6

Zachęcamy do wspólnego obejrzenia zajęć z języka angielskiego. Czytaj wiecej

Odwiedzin:115

Teatr

Teatr

Czytaj wiecej

Odwiedzin:191

Zajęcia z języka angielskiego - wideo cz.5

Zachęcamy do wspólnego obejrzenia zajęć z języka angielskiego. Czytaj wiecej

Odwiedzin:134

Praca w domu - Na wiejskim podwórku

Praca w domu - Na wiejskim podwórku

„Na wiejskim podwórku” Na wiejskim podwórku W każdej wiejskiej zagrodzie można spotkać tam co dzień czworonogi i przeróżne ptaki. Łażą, kłapiąc łapkami kacze pary z kaczkami oraz kury chroniące kurc... Czytaj wiecej

Odwiedzin:292

Zajęcia z języka angielskiego - wideo cz.4

Zachęcamy do wspólnego obejrzenia zajęć z języka angielskiego. Czytaj wiecej

Odwiedzin:145

Praca plastyczna - wideo

Zachęcamy do wspólnego obejrzenia i zabawy. Czytaj wiecej

Odwiedzin:276

Ćwiczenia gimnastyczne - wideo

Zachęcamy do wspólnego obejrzenia i ćwiczeń :) Czytaj wiecej

Odwiedzin:245

Zajęcia z języka angielskiego - wideo cz.3

Zachęcamy do wspólnego obejrzenia zajęć z języka angielskiego. Czytaj wiecej

Odwiedzin:239

Praca w domu - Walczymy z wirusami i bakteriami

Praca w domu - Walczymy z wirusami i bakteriami

Dziękujemy dzieciom i rodzicom za zaangażowanie w wykonywanie proponowanych przez nas zadań. Wasze prace były piękne. Czytaj wiecej

Odwiedzin:290

Zajęcia z języka angielskiego - wideo cz.2

Zachęcamy do wspólnego obejrzenia zajęć z języka angielskiego. Czytaj wiecej

Odwiedzin:224

Zajęcia z języka angielskiego - wideo

Zachęcamy do wspólnego obejrzenia zajęć z języka angielskiego. Czytaj wiecej

Odwiedzin:393

Pracujemy w domu - Marzanna

Pracujemy w domu - Marzanna

16-20 marca 2020 r. Serdecznie dziękujemy dzieciom i rodzicom za wykonanie pracy plastyczno - technicznej. Wasze Marzanny są przepiękne. Czytaj wiecej

Odwiedzin:296

Dzień bez zabawek

Dzień bez zabawek

W piątek 28 lutego we wszystkich salach przedszkolnych, z półek poznikały zabawki. Od tej pory, dzieci same musiały zorganizować sobie przestrzeń. Do ich dyspozycji były zgromadzone i przyniesione pud... Czytaj wiecej

Odwiedzin:220

Kolorowy tydzień

Kolorowy tydzień

Każdego dnia dzieci zakładały część swojej garderoby w danym kolorze, co było sporym wyzwaniem dla rodziców. W poniedziałek dzieci przyszły do przedszkola ubrane na niebiesko. Poznały znaczenie wody i... Czytaj wiecej

Odwiedzin:243

Dzień Kobiet w przedszkolu

Dzień Kobiet w przedszkolu

8 marca to wyjątkowy dzień, szczególnie dla wszystkich pań, zarówno tych dużych jak i małych. W tym dniu jest obchodzony Dzień Kobiet. Przedszkolaki także świętowały. W tym uroczystym dniu chłopcy z w... Czytaj wiecej

Odwiedzin:203

Dzień Babci i Dziadka w grupie Misie

 Dzień Babci i Dziadka w grupie Misie

04 lutego 2020 r. w grupie 4 - latków „Misie”odbyła się wspaniała uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka. Przedszkolaki przygotowały program artystyczny. Oprócz montażu słowno - muzycznego, szanown... Czytaj wiecej

Odwiedzin:296

Czytanie w Muchomorkach

Czytanie w Muchomorkach

Aby zainteresować dzieci książkami zaprosiliśmy mamę naszego przedszkolaka. Mama Antosia, Pani Olga przeczytała bajkę pt. „Wielki koncert” z książki Gang Słodziaków, którą dzieci z zainteresowaniem sł... Czytaj wiecej

Odwiedzin:198

Akcja Góra Grosza

Akcja Góra Grosza

Od wielu lat nasze przedszkole bierze udział w corocznej akcji "Góra Grosza" organizowanej przez Towarzystwo Nasz Dom. W tym roku odbyła się już 20 edycja tej akcji charytatywnej od 25 listopada 2019r... Czytaj wiecej

Odwiedzin:201

Akcja Pomóż Dzieciom Przetrwać Zimę

Akcja Pomóż Dzieciom Przetrwać Zimę

W naszym przedszkolu została zorganizowana ogólnopolska akcja charytatywna pod nazwą „Pomóż Dzieciom Przetrwać Zimę”. Celem akcji było zebranie darów w postaci zabawek, artykułów szkolnych i papiernic... Czytaj wiecej

Odwiedzin:263

Dzień Babci i Dziadka

Dzień Babci i Dziadka

Dzień Babci i Dziadka, to ważna uroczystość dla każdego przedszkolaka. Z tej właśnie okazji 5 lutego dzieci z grupy „Zajączki” zaprezentowały wspaniały występ, podczas którego śpiewały, recytowały wie... Czytaj wiecej

Odwiedzin:417

Przedstawienie Złota Jabłoń

Przedstawienie Złota Jabłoń

31 stycznia w naszym przedszkolu gościliśmy aktorów z przedstawieniem pt. „Złota Jabłoń". Po raz kolejny artyści przenieśli dzieci do pięknego świata baśni, w którym osobiście wzięli udział, wcielając... Czytaj wiecej

Odwiedzin:211

Muchomorki świętują walentynki

Muchomorki świętują walentynki

Dnia 14.02.2020 r. dzieci z grupy Muchomorki wspólnie z rodzicami świętowały walentynki. Dzieci powitały rodziców zabawą "Iskierka przyjaźni" "Przekazuję wam iskierkę sympatii i radości , niech rados... Czytaj wiecej

Odwiedzin:299

Walentynki w przedszkolu

Walentynki w przedszkolu

„Dzień Świętego Walentego To dzień dla każdego! W tym dniu wszyscy to wyznają, że chcą kochać i kochają”. Dla przedszkolaków Walentynki to okazja do wspólnej zabawy i pokazania jak dobrze i wesoło mo... Czytaj wiecej

Odwiedzin:350

Stokrotki w kosmosie

Stokrotki w kosmosie

5 latki w kosmosie – hasło naszego ostatniego tygodnia . Dzieci przyniosły mnóstwo materiałów, książek, ilustracji, kolorowanek a nawet własnoręcznie zrobionych makiet - rakiet i wahadłowców. Podczas... Czytaj wiecej

Odwiedzin:282

Dzień Babci i Dziadka u Bławatków i Żabek

Dzień Babci i Dziadka u Bławatków i Żabek

14 lutego przedszkolaki z grup: Bławatki i Żabki zorganizowały uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka. W tym dniu dzieci zaprosiły do przedszkola swoje kochane babcie i dziadków. Dzieci przygotowa... Czytaj wiecej

Odwiedzin:270

Zabawa karnawałowa

Zabawa karnawałowa

Karnawał to miła tradycja przepełniona muzyką i zabawą, gdzie ważnym elementem tego okresusą bale karnawałowe. Bal karnawałowy dla przedszkolaków to dzień niezwykły, często wyczekiwany przez wiele tyg... Czytaj wiecej

Odwiedzin:517

Kolędowanie z Babcią i Dziadziem u Muchomorków

Kolędowanie z Babcią i Dziadziem u Muchomorków

9 stycznia 2020 r. grupa „Muchomorki” zaprosiła babcie i dziadków do wspólnego kolędowania. Dziewczynki przebrane za aniołki, chłopcy w galowych strojach z babcią i dziadkiem zaśpiewały kolędy. Jak to... Czytaj wiecej

Odwiedzin:316

Jasełka w grupie Stokrotki

Jasełka w grupie Stokrotki

Okres Świąt Bożego Narodzenia to czas pełen radości, piękna i magii. Czas spełniania marzeń i okazywania sobie wzajemnie życzliwości i miłości. Aby podkreślić wyjątkowy charakter tych świąt, już trady... Czytaj wiecej

Odwiedzin:321

Czytanie w grupie Bławatki

Czytanie w grupie Bławatki

W ten kolędowy czas grupę „Bławatki” odwiedziła pani Basia z Biblioteki Miejsko - Gminnej. Już tradycyjnie było to spotkanie w ramach akcji "Cała Polska czyta dzieciom". Tym razem przeczytała książecz... Czytaj wiecej

Odwiedzin:255

Kodowanie na dywanie

Kodowanie na dywanie

Zabawy z kodowaniem są pełne radości: otwierają umysły, rozwijają umiejętności logicznego myślenia, rozumowania i wnioskowania. Kształcą wyobraźnię i kreatywność dzieci. We wszystkich grupach dzieci u... Czytaj wiecej

Odwiedzin:425

Wystawa rzeźb

Wystawa rzeźb

Dzieci z naszego przedszkola wybrały się do CK – Osiedlowego Domu Kultury na wystawę rzeźb Pana Sławomira Pogonowskiego pt. „Idą święta”. Przedszkolaki z zainteresowaniem oglądały prace wykonane z dre... Czytaj wiecej

Odwiedzin:325

Zajęcia otwarte dla rodziców

Zajęcia otwarte dla rodziców

W naszym przedszkolu dnia 17.12.2019 r. w grupie 4 latków „Misie” odbyły się zajęcia otwarte dla rodziców pt. „Ozdoby bożonarodzeniowe”. Rodzice wraz z dziećmi wykonywali ozdoby choinkowe i świąteczne... Czytaj wiecej

Odwiedzin:338

6 grudnia - wizyta Świętego Mikołaja

6 grudnia - wizyta Świętego Mikołaja

Od samego rana w naszym przedszkolu czekała na dzieci niespodzianka, którą był Święty Mikołaj   z Elfem. Radośnie witał dzieci i częstował cukierkami. Po śniadaniu w przedszkolu rozległ się ... Czytaj wiecej

Odwiedzin:429

Święto Górnicze - Barbórka

Święto Górnicze - Barbórka

„Barbórka” obchodzona na cześć św. Barbary to dzień, który wszystkim przypomina o ciężkiej i niebezpiecznej pracy ludzi pod ziemią. 2 grudnia Pan Kamil Banak i Pan Piotr Świerk, przedstawiciele kopaln... Czytaj wiecej

Odwiedzin:409

Warsztaty artystyczne

Warsztaty artystyczne

W dniach 9 -10 grudnia nasze przedszkolaki odwiedziła Pani Joanna Grzesiak z Domu Tradycji Ludowej w Starej Wsi niedaleko Łęcznej. Opowiedziała o zwyczajach i tradycjach ludowych związanych ze świętam... Czytaj wiecej

Odwiedzin:326

Andrzejki

Andrzejki

Kiedyś uważano listopad za miesiąc magiczny, niezwykły. I właśnie dlatego wszyscy ludzie wykorzystywali ten czas na wróżby, które miały przepowiadać przyszłość. Teraz przyszła kolej na zabawę w naszyc... Czytaj wiecej

Odwiedzin:291

IV Międzyprzedszkolny Przegląd Poezji Dziecięcej pt.: W Krainie Pluszowego Misia

IV Międzyprzedszkolny Przegląd Poezji Dziecięcej pt.: W Krainie Pluszowego Misia

25 listopada 2019 r. dzieci z naszego przedszkola wzięły udział w przeglądzie poezji „W Krainie Pluszowego Misia”. Spotkanie zorganizowane zostało przez Przedszkole Publiczne nr 3 w Łęcznej oraz Miejs... Czytaj wiecej

Odwiedzin:239

Pasowanie na Przedszkolaka

Pasowanie na Przedszkolaka

21 listopada 2019 r. dzieci z grup: PSZCZÓŁKI i BIEDRONKI odświętnie ubrane zebrały się na uroczystości PASOWANIE NA PRZEDSZKOLAKA. Towarzyszyły im dzieci ze starszej grupy „Żabki”. Dzieci starały si... Czytaj wiecej

Odwiedzin:295

Z wizytą u Pana Mikołaja

Z wizytą u Pana Mikołaja

W dniach 27-28 listopada dzieci z naszego przedszkola wybrały się na wycieczkę do Lublina, gdzie znajduje się Kraina Portofino. W towarzystwie Elfów, Pani Mikołajowej i samego Mikołaja dzieci uczestni... Czytaj wiecej

Odwiedzin:290

Święto Pluszowego Misia

Święto Pluszowego Misia

W dniu 25 listopada dzieci z naszego przedszkola brały udział w obchodach Światowego Święta Pluszowego Misia. Tego dnia każde dziecko przyniosło do przedszkola swojego ulubionego przyjaciela „Pluszowe... Czytaj wiecej

Odwiedzin:376

Jesienne Bajanie

Jesienne Bajanie

19.11.2019 r. dzieci uczestniczyły w Jesiennym Bajaniu. Spotkanie to miało na celu kształcenie nawyków czytelniczych u dzieci. Grupa 4-latków "Misie" zaprezentowały inscenizację do piosenki "Grzybobra... Czytaj wiecej

Odwiedzin:343

Spotkanie z książką Bławatki

„Co to jest niepodległość?” Na to pytanie dzieci szukały odpowiedzi z pomocą pani Basi z biblioteki. Jak każdego miesiąca pani bibliotekarka odwiedziła „Bławatki” aby przeczytać książkę. Tym razem by... Czytaj wiecej

Odwiedzin:235

Jesienne cyferki

Dzieci z naszego przedszkola wykonały „Jesienne cyferki” różnymi technikami plastycznymi. Wykorzystały w swych pracach tworzywo przyrodnicze: kolorowe liście, jarzębinę, szyszki, czapeczki z żołędzi, ... Czytaj wiecej

Odwiedzin:244

Zajęcia edukacyjne dla Bławatków - Kochamy zwierzaki

Zajęcia edukacyjne dla Bławatków - Kochamy zwierzaki

W dniu 23 października 2019 r. zostały zorganizowane zajęcia edukacyjne dla przedszkolaków z grupy „Bławatki " pn. „Kochamy zwierzęta" w Przedszkolu nr 2 w Łęcznej. Celem spotkania było rozbudzenie w... Czytaj wiecej

Odwiedzin:311

Ogólnopolski Dzień Praw Dziecka

Ogólnopolski Dzień Praw Dziecka

20 listopada obchodzony jest Ogólnopolski Dzień Praw Dziecka w całym kraju. Nasza placówka włączyła się aktywnie w obchody tego dnia. Prawa dziecka są w naszej codziennej pracy priorytetem. W każdej g... Czytaj wiecej

Odwiedzin:386

Zabawy na podłodze interaktywnej

Zabawy na podłodze interaktywnej

14 listopada 2019 r. dzieci z naszego przedszkola spędziły czas na zabawach z matą interaktywną. Podczas tych zabaw ćwiczyły zmysł równowagi, dużą motorykę, trenowały skoki obunóż i na jednej nodze. T... Czytaj wiecej

Odwiedzin:306

Kochamy zwierzęta

Kochamy zwierzęta

Przez trzy tygodnie gromadziliśmy karmę dla chorych, maltretowanych i bezdomnych zwierząt, które są pod opieką „Lubelskiego Animals”. „Lubelski Animals” jest stowarzyszeniem opieki nad zwierzętami, kt... Czytaj wiecej

Odwiedzin:417

Święto Niepodległości

Święto Niepodległości

W naszym przedszkolu 8 listopada 2018 r. odbyła sie uroczystości z okazji Święta Odzyskania Niepodległości. W tym dniu wszystkie dzieci przyszły w strojach galowych. W każdej grupie dzieci poznawały s... Czytaj wiecej

Odwiedzin:423

Owocowe szaszłyki i sałatki w Stokrotkach

Owocowe szaszłyki i sałatki w Stokrotkach

Jesień zawitała do grupy „Stokrotek”. Jeden z tygodni poświęciliśmy na poznanie jej darów. Dzieci przyniosły do przedszkola mnóstwo kasztanów, żołędzi i jarzębiny. Przyniosły też owoce, które wykorzys... Czytaj wiecej

Odwiedzin:347

Przedstawienie teatralne Pinokio

Przedstawienie teatralne Pinokio

Przedszkolaki po raz kolejny obejrzały przedstawienie teatralne w wykonaniu aktorów z Teatru w Lublinie, tym razem był to „Pinokio” Celem spotkań teatralnych jest kontakt ze sztuką aktorską i aktywne ... Czytaj wiecej

Odwiedzin:304

Bławatki - spotkanie ze sztuką

Bławatki - spotkanie ze sztuką

Przedszkolaki z grupy „Bławatki” wybrały się do Centrum Kultury w Łęcznej na wernisaż wystawy pokonkursowej „Radość”. Dzieci z zainteresowaniem oglądały prace wykonane techniką malowania węglem. Obser... Czytaj wiecej

Odwiedzin:345

VII Międzyprzedszkolna Olimpiada Sportowa

VII Międzyprzedszkolna Olimpiada Sportowa

„Duży i mały to sportowiec doskonały” Łęczna 2019 21 września 2019 roku w Olimpiadzie Sportowej wzięły udział dzieci z Przedszkola Publicznego nr 1, Przedszkola Publicznego nr 2, Przedszkola Publiczn... Czytaj wiecej

Odwiedzin:329

Jesienne zabawy

Jesienne zabawy

Dzieci z grup "Misie", „Zajączki”, „Bławatki” i „Żabki” korzystając z pięknej, słonecznej pogody wybrały się na jesienny spacer, żeby zaobserwować zmiany, jakie zachodzą w przyrodzie jesienią. Zauważy... Czytaj wiecej

Odwiedzin:367

Akcja MEN Szkoła pamięta

Akcja MEN Szkoła pamięta

Zbliża się dzień, w którym w szczególny sposób pamiętamy o zmarłych. Porządkujemy groby, zapalamy znicze. Pięciolatki z grup: „Stokrotki”, „Muchomorki” i „Żabki” wybrały się na cmentarz by uczcić pami... Czytaj wiecej

Odwiedzin:345

Święto drzewo

Święto drzewo

W dniach 10 – 11 października w naszym przedszkolu obchodziliśmy „Święto drzewa”. W tych dniach we wszystkich grupach odbyły się zajęcia związane z tematyką drzew, dzieci poznały budowę drzewa, jego ... Czytaj wiecej

Odwiedzin:430

Spotkanie z Panem listonoszem

Spotkanie z Panem listonoszem

18 października nasze przedszkole odwiedził Pan listonosz. Podczas spotkania dzieci ze wszystkich grup zapoznały się z jego pracą, dowiedziały się jaką drogę pokonuje list od nadawcy do adresata oraz ... Czytaj wiecej

Odwiedzin:325

Las blisko nas – spotkanie z leśniczym

Las blisko nas – spotkanie z leśniczym

15.10.2019 r. nasze przedszkole odwiedził niezwykły gość: Leśniczy Nadleśnictwa Świdnik. Pan Adam opowiedział o swojej pracy, o lesie i mieszkających w nim zwierzętach. Dzieci dowiedziały się także, ... Czytaj wiecej

Odwiedzin:337

Spotkanie z iluzjonistą

Spotkanie z iluzjonistą

3 października do naszego przedszkola zawitał iluzjonista Maccino, który zaprezentował pełen emocji pokaz iluzji. Magik pokazał wiele ciekawych sztuczek,     a do wykonania niektór... Czytaj wiecej

Odwiedzin:415

Dzień Chłopaka

Dzień Chłopaka

Każdy przedszkolak dobrze wie, Że kiedy wrzesień kończy się, Od najmłodszego aż po starszaka, Wszyscy świętują Dzień Chłopaka. 30 września w naszym przedszkolu  odbyła się uroczystość z okazji D... Czytaj wiecej

Odwiedzin:440

Narodowe Czytanie – 9 września 2019r.

Narodowe Czytanie – 9 września 2019r.

W ramach akcji Narodowe Czytanie nasze przedszkole zaplanowało wspólnie czytanie dzieciom przez  Panią Dyrektor, pracowników przedszkola oraz zaproszonych gości. W tym roku  w ramach ak... Czytaj wiecej

Odwiedzin:401

Głośne czytanie w Bławatkach i Muchomorkach

Głośne czytanie w Bławatkach i Muchomorkach

W piątkowe popołudnie do grup „Bławatki” i „Muchomorki” zawitali tajemniczy goście. A kim byli ci goście? - to Pani Basia z Miejsko – Gminnej Biblioteki i Pani Justyna mama Tereski. Panie odwiedziły d... Czytaj wiecej

Odwiedzin:362

Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka

Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka

20 września - to dzień ważny dla wszystkich przedszkolaków w całej Polsce bowiem Sejm przyjął uchwałę ustanawiającą ten dzień Ogólnopolskim Dniem Przedszkolaka. Święto to zostało ustanowione, by podkr... Czytaj wiecej

Odwiedzin:345

Powitanie Jesieni

Powitanie Jesieni

24 września dzieci ze wszystkich grup włączyły się w obchody powitania jesieni pod hasłem: „Witamy jesień”. W tym dniu do naszego przedszkola zawitała Pani Jesień w ślicznym jesiennym stroju. Wszystki... Czytaj wiecej

Odwiedzin:416

Zakończenie Roku Przedszkolnego

Zakończenie Roku Przedszkolnego

19 czerwca w naszym przedszkolu odbyło się uroczyste pożegnanie pięciolatków. Młodsze dzieci wierszem, piosenką i tańcem podziękowały starszy kolegom  a starszaki natomiast pożegnały nie tylko dz... Czytaj wiecej

Odwiedzin:433

Wycieczka do Majątku Rutka

Wycieczka do Majątku Rutka

18 czerwca 2019 r. dzieci 3 i 4 letnie wybrały się w piękny i słoneczny wtorkowy dzień do gospodarstwa agroturystycznego -„ Majątek Rutka” w Puchaczowie. W gospodarstwie obejrzeliśmy stado konika pol... Czytaj wiecej

Odwiedzin:452